kompaniya Defens Professional

Про компанію Defens Professional

Defens Professional є системою професійних клеїв, призначених для популярних парканів. Клей Defens Bond Eco Defens Bond для окремих огорож, Unicol Defens для роздільних бетонних огорж та огорож з бетонних блоків.

Він складається з семи продуктів: гідроізоляційна мембрана Defens Unisil Flex, клей для бетону Defens Bond, клей Defens Seal, Defens Bond Eco, хімічний анкер Defens Anchor, Defens Seal Color і Defens Montage.

Власником бренду Defens Professional є компанія UNICOL, яка виробляє клеї в Італії з 1977 року. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції, яка здатна задовольнити численні вимоги різних галузей промисловості, таких як меблева, панельна, текстильна, паперова та будівельна промисловість. Набутий досвід дозволив нам вирішити та оптимізувати різноманітні виробничі процеси, приділяючи особливу увагу захисту навколишнього середовища, і таким чином досягти позиції лідера на ринку.

UNICOL систематично перевіряє не лише кінцевий продукт, але й весь процес виробництва. Матеріальний потік організований таким чином, щоб забезпечити повну відстежуваність на кожному етапі процесу. Це забезпечує швидке, безперебійне та ефективне виробництво, в тому числі завдяки нашим сучасним системам і високим стандартам якості, якими ми пишаємося.

Відділ досліджень і розробок є центром нашої діяльності. У вузькоспеціалізованій власній лабораторії ми проектуємо, тестуємо та розробляємо нові продукти та рішення відповідно до потреб ринку та клієнтів. З цією метою UNICOL розвиває прямі відносини з клієнтами та зовнішніми дослідницькими інститутами, таким чином створюючи все більш інноваційні та персоналізовані продукти. Наші технічні спеціалісти завжди готові надати найкращі поради, створюючи продукти, які відповідають новим технологіям і вимогам наших клієнтів.

У 2012 році ми відкрили філію Unicol Polska зі штаб-квартирою у Варшаві, а в 2017 році створили бренд Defens Professional, присвячений будівельній галузі.

Завдяки досвіду, накопиченому нами за 45 років, ви можете бути впевнені, що купуючи клеї для огорож і бетону від Defens Professional, ви обираєте перевірену продукцію найвищої якості.